Series
Ratings
39
How to Get Away with MurderRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0- MessiahRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 12Rated ★ 5.0
NarcosRated ★ 5.0
HomelandRated ★ 4.5
YouRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 5.0
SandglassRated ★ 4.5
Beethoven VirusRated ★ 4.0
The Office Season 1Rated ★ 4.5
The MentalistRated ★ 3.5
Prison Break Season 2Rated ★ 4.5