Series
Ratings
12- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 2.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 1.5- Heart Signal Season 2Rated ★ 3.0
Woman of DignityRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 5.0