Series
Ratings
38- The 8 ShowRated ★ 3.0
- Narco-SaintsRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
- The Glory Part 2Rated ★ 4.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
UnnaturalRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
My MisterRated ★ 4.0- The Glory Part 1Rated ★ 4.0
- Oshi no Ko Season 2Rated ★ 3.0
Oshi no KoRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Money's Warfare: Bonus RoundRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 4.5
Damn Good CompanyRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0