Movies
Ratings
92
Iron Man 3Rated ★ 1.0
SidewallsRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 4.0- No Greater LoveRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 5.0
SwiriRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
ZodiacRated ★ 4.0- Room to RentRated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 5.0
CommandoRated ★ 5.0
Memories of MatsukoRated ★ 5.0
Charlie's AngelsRated ★ 4.0
Flags of Our FathersRated ★ 5.0
AlwaysRated ★ 5.0
Seven DaysRated ★ 5.0
Jurassic Park IIIRated ★ 5.0