Series
Ratings
340- Oshi no Ko Season 3Rated ★ 5.0
Reborn RichRated ★ 4.0- Takopii's Original SinRated ★ 4.0
24Rated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
DAN DA DANRated ★ 5.0- Oshi no Ko Season 2Rated ★ 4.0
- The Rookie Season 3Rated ★ 4.0
- The RookieRated ★ 4.0
Mr. Housekeeper, Mitazono Season 6Rated ★ 3.0
Mr. Housekeeper, Mitazono Season 5Rated ★ 3.0
Mr. Housekeeper, Mitazono Season 3Rated ★ 3.0
Mr. Housekeeper, Mitazono Season 2Rated ★ 3.0
Mr. Housekeeper, Mitazono Season 4Rated ★ 3.0
MashleRated ★ 4.0
The Apothecary DiariesRated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
Uchi No Bengoshi Wa Te Ga KakaruRated ★ 3.5