Series
Ratings
39
TouchRated ★ 4.0
Gakuen AliceRated ★ 2.5
Tsubasa ChronicleRated ★ 3.0
Space BrothersRated ★ 3.5
Kimba the White LionRated ★ 4.0
Zatch Bell!Rated ★ 3.0
Magical Circle Guru GuruRated ★ 3.5
InuYashaRated ★ 2.5
Fruits BasketRated ★ 3.0
원피스 1기Rated ★ 3.0
One Piece Season 1: East BlueRated ★ 3.0
Yu Yu HakushoRated ★ 2.5
Shaun the SheepRated ★ 3.0
My FamilyRated ★ 2.0
즐거운 무민 가족Rated ★ 3.0
まんが日本昔ばなしRated ★ 3.5
Ranma 1/2Rated ★ 3.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 3.0
Fullmetal AlchemistRated ★ 3.0
Black JackRated ★ 3.0