Series
Ratings
491- Bloodhounds Season 2Rated ★ 3.5
- To Your Eternity Season 3Rated ★ 3.0
- Golden Kamuy SaishushoRated ★ 3.0
- Kujo no TaizaiRated ★ 3.5
- Sentenced to Be a Hero: The Prison Records of Penal Hero Unit 9004Rated ★ 3.0
- Frieren: Beyond Journey's End Season 2Rated ★ 3.5
- The Art of SarahRated ★ 3.0
Karakuri CircusRated ★ 3.0- Kono Doga wa Saisei Dekimasen Season 3Rated ★ 2.0
- Campfire Cooking in Another World with my Absurd Skill Season 2Rated ★ 3.0
- Ninja vs. GokudoRated ★ 2.5
- Backstabbed in a Backwater Dungeon: My Trusted Companions Tried to Kill Me, But Thanks to the Gift of an Unlimited Gacha I Got LVL 9999 Friends and Am Out For Revenge on My Former Party Members and the WorldRated ★ 2.5
- Let This Grieving Soul Retire! Season 1 Part 2Rated ★ 2.5
- Gen V Season 2Rated ★ 3.0
- BootsRated ★ 3.5
- Alice in Borderland Season 3Rated ★ 3.0
- CLEVATESSRated ★ 3.0
- Dan Da DanRated ★ 3.5
- Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 4.0
- Takopii's Original SinRated ★ 3.0