Titles you rated
- Genie, Make a WishRated ★ 2.0
BarakamonRated ★ 3.5- Knowledge Channel eRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 3.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 3.5
Haikyuu!!Rated ★ 3.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 2.5
High KickRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 3.5
Doctor WhoRated ★ 5.0- Doctor WhoRated ★ 5.0
- Doctor WhoRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 3.5- Between Friendship and LoveRated ★ 1.5

Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0