Series
Ratings
247- The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 4.0
- Tojima Tanzaburo Wants to Be a Masked RiderRated ★ 3.0
- Sakamoto Days Season 1 Part 2Rated ★ 3.5
- Sakamoto DaysRated ★ 3.0
- Dan Da DanRated ★ 3.0
DAN DA DANRated ★ 3.0- CLEVATESSRated ★ 2.5
- The White Mage Who was Banished From the Hero's Party is Picked Up by an S-Rank Adventurer: This White Mage is Too Out of the Ordinary!Rated ★ 2.0
- My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 3.5
- Betrothed to my Sister's ExRated ★ 1.5
- Uglymug, EpicfighterRated ★ 2.0
- The Silent Service: The Battle of Tokyo BayRated ★ 3.0
- Sand Land: The SeriesRated ★ 2.5
- Nyaight of the Living CatRated ★ 3.0
- Banned MoleRated ★ 3.0
- Bad GirlRated ★ 2.5
- Zatsu Tabi -That's Journey-Rated ★ 1.5
- Hell Teacher: Jigoku Sensei NubeRated ★ 1.5
- Warau SalesmanRated ★ 2.5
- CITY THE ANIMATIONRated ★ 0.5