Series
Ratings
20
How to Get Away with Murder Season 3Rated ★ 4.5
Banned from Broadcast 5: Poet's VillageRated ★ 3.5
Banned from Broadcast 4: Troublesome Neighbor TerrorRated ★ 3.5
Banned from Broadcast 3: Stalker Hell ChapterRated ★ 3.5
Banned from Broadcast 2: The Cursed Large FamilyRated ★ 3.5
Banned from BroadcastRated ★ 3.5
Totto TelevisionRated ★ 4.0
친애하는 민박님Rated ★ 3.5
How to Get Away with MurderRated ★ 4.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5
How to Get Away with MurderRated ★ 5.0
Love RainRated ★ 3.5
ReverseRated ★ 4.0
8일째 매미Rated ★ 4.0
Love Strikes!Rated ★ 4.0
Ushijima the Loan Shark Season 1Rated ★ 3.5
RevengeRated ★ 4.0
Kisarazu Cat's EyeRated ★ 4.0
Testimony of NRated ★ 4.0
QuartetRated ★ 4.0