Series
Ratings
32
The One Being Sung Season 1Rated ★ 5.0
Yuki Yuna is a Hero: The Washio Sumi & The Hero ChapterRated ★ 5.0
Yuki Yuna is a Hero Season 1Rated ★ 5.0
Pop Team EpicRated ★ 5.0
After the RainRated ★ 5.0
The Ryuo's Work is Never Done!Rated ★ 2.0
IDOLiSH7Rated ★ 5.0
A Place Further Than the UniverseRated ★ 4.0
Märchen MädchenRated ★ 1.0
In Another World with My SmartphoneRated ★ 1.0
Place to PlaceRated ★ 1.0
Tiger & Bunny Season 1Rated ★ 5.0
GAMERS!Rated ★ 5.0- JINSEI - Life ConsultingRated ★ 5.0
Inuyashiki: Last HeroRated ★ 5.0
Brynhildr in The DarknessRated ★ 4.0
KADO: The Right AnswerRated ★ 3.0
彼女がフラグをおられたらRated ★ 5.0
Engaged to the UnidentifiedRated ★ 5.0
The World God Only Knows: Chapter GoddessRated ★ 5.0