Titles you rated
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.5
Lovers in PragueRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
PianoRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Tears of the DragonRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Something Happened in BaliRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0- Big ManRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Bad GuyRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 4.0