Titles you rated
- Genie, Make a WishRated ★ 3.0
- TempestRated ★ 3.5
- Unknown SeoulRated ★ 4.5
- AdolescenceRated ★ 4.0
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
- Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
MovingRated ★ 3.5- XO, Kitty Season 1Rated ★ 3.0
- Never Have I Ever Season 4Rated ★ 3.0
- Emily in ParisRated ★ 2.5
- Never Have I EverRated ★ 4.0
- Never Have I EverRated ★ 4.0
- Never Have I EverRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.0
The Office Blind DateRated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
Soundtrack #1Rated ★ 2.5- Juvenile JusticeRated ★ 4.0