Series
Ratings
206
Migi & DaliRated ★ 3.5
The Slime Diaries: That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 2.5- Movie RoomRated ★ 4.0
The Genius PaikRated ★ 0.5
Cells at Work!Rated ★ 2.0
Dorohedoro Season 1Rated ★ 4.5
ERASEDRated ★ 3.5- 이혼숙려캠프Rated ★ 3.0
- Adventure by Accident Season 3Rated ★ 3.5
- Adventure by Accident Season 2Rated ★ 3.5
- Adventure by Accident Season 1Rated ★ 3.5
- Earth ArcadeRated ★ 2.0

Infinite ChallengeRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0- Kian's Bizarre B&B Season 1Rated ★ 0.5
Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 2.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 2.0