Series
Ratings
15- Stranger Things Season 5Rated ★ 3.0
- Loki Season 2Rated ★ 4.0
The StudioRated ★ 3.0- Turning Point: The Vietnam WarRated ★ 4.0
- Midnight MassRated ★ 2.0
LegionRated ★ 1.0
LegionRated ★ 3.5- AdolescenceRated ★ 4.0
- Generation KillRated ★ 4.0
- Surviving Black Hawk DownRated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 4.0- Parasyte: The GreyRated ★ 2.5
FargoRated ★ 5.0