Titles you rated
HeroesRated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.0
SignRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 3.5
ResurrectionRated ★ 5.0
LuciferRated ★ 5.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 2.0
GhostRated ★ 3.0- Heart Signal Season 3Rated ★ 4.0
- Heart Signal Season 2Rated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 3.0
Chief KimRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
大军师司马懿之虎啸龙吟Rated ★ 5.0
大军师司马懿之军师联盟Rated ★ 5.0