Series
Ratings
248
Searching for the Full MoonRated ★ 4.5- Oshi no Ko Season 3Rated ★ 2.5
- Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 3.0
꿈빛 파티시엘Rated ★ 3.0- Shop of the LampRated ★ 4.5
- Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 2.5
K-ON!!Rated ★ 5.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
- Dear XRated ★ 2.5
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.5
- 데스노트Rated ★ 2.5
- 데스노트Rated ★ 4.5
- Hoshi of the Girls' GardenRated ★ 5.0
- The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 4.5
- My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 5.0
- You and Everything ElseRated ★ 4.0
- The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 3.0
Earth Marble World Tour Season 2Rated ★ 3.5- Better Late Than Single Season 1Rated ★ 4.0
- KarmaRated ★ 4.5