Series
Ratings
99- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
Taxi DriverRated ★ 3.0- The Witcher Season 4Rated ★ 1.5
- Genie, Make a WishRated ★ 3.0
- HappinessRated ★ 3.0
- Queen of TearsRated ★ 3.5
- Sweet Home Season 3Rated ★ 2.5
- Sweet Home Season 2Rated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 4.5- Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 3.5
Mr. QueenRated ★ 3.5
AwakenRated ★ 3.0- GlitchRated ★ 3.0
- BargainRated ★ 4.0
- Alice in Borderland Season 2Rated ★ 2.0
Alice in BorderlandRated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 3.5- SomebodyRated ★ 2.0
- One Dollar LawyerRated ★ 4.0
- Sisyphus : the mythRated ★ 4.0