Series
Ratings
150- There's No Mistake, He's My HusbandRated ★ 4.0
- Golden Kamuy -The Hunt of Prisoners in Hokkaido-Rated ★ 3.0
- High School! KimengumiRated ★ 1.0
High School! KimengumiRated ★ 5.0- Betrothed to my Sister's ExRated ★ 2.0
- Replica: Revenge of the Ex-WifeRated ★ 5.0
- April Showers Bring May FlowersRated ★ 5.0
Love DissonanceRated ★ 3.0
Shin Shinchou Kouki: Classmate wa Sengoku BushoRated ★ 3.0- Tokyo Salad BowlRated ★ 3.0
- OmusubiRated ★ 3.0
- Eye SeeRated ★ 3.0
- Anata wo Ubatta Sono Hi karaRated ★ 5.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0- Ballet Boys!Rated ★ 5.0
- Who Saw the Peacock Dance in the Jungle?Rated ★ 4.0
- A Calm Sea and Beautiful Days with YouRated ★ 5.0
- Himitsu ~ The Top Secret ~Rated ★ 3.0
- Japan's Number One Jerk SalarymanRated ★ 5.0