Series
Ratings
24- Beef Season 1Rated ★ 4.0
- Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
- Hellbound Season 1Rated ★ 4.5
Gokusen Season 2Rated ★ 1.5
Dragon Ball ZRated ★ 4.5
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 3.0
Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
Kindaichi Case FilesRated ★ 2.5
One Punch ManRated ★ 3.5
LIAR GAMERated ★ 3.0
Mob Psycho 100Rated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 3.0

Infinite ChallengeRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 2.5
Hur JunRated ★ 3.0
BarakamonRated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 3.0- Kkachi ae NalgaeRated ★ 3.0
- Wanderer KkachiRated ★ 3.0