Titles you rated
Be with YouRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
His and Her CircumstancesRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
Worlds WithinRated ★ 5.0- There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 3Rated ★ 4.0
- There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 4.0

Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0- Abnormal SummitRated ★ 4.0

The ProducersRated ★ 2.5
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Your Lie in AprilRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0
Sword Art OnlineRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 2.0