Titles you rated
GoblinRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 5.0- Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.5

Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Men on a MissionRated ★ 3.0- Don't Trust the B---- in Apartment 23Rated ★ 4.0
Pretty Little LiarsRated ★ 3.5
Pretty Little LiarsRated ★ 4.0
Pretty Little LiarsRated ★ 4.0
Love Story in HarvardRated ★ 3.0
Chasing a Mother from KangnamRated ★ 3.5
Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.5
Madame Antoine: The Love TherapistRated ★ 3.0
Birth of a BeautyRated ★ 2.5
New HeartRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.0- The Suite Life of Zack & Cody Season 2Rated ★ 3.5
- That's So Raven Season 1Rated ★ 2.0
The Suite Life of Zack & Cody Season 1Rated ★ 3.5