Series
Ratings
483- I Left My A-Rank Party to Help My Students Reach the Dungeon DepthsRated ★ 3.0
- BlossomRated ★ 4.5
- As a Reincarnated Aristocrat, I'll Use My Appraisal Skill to Rise in the World Season 2Rated ★ 3.5
- I Am NobodyRated ★ 4.5
As a Reincarnated Aristocrat, I'll Use My Appraisal Skill to Rise in the WorldRated ★ 3.0
Ascendance of a BookwormRated ★ 4.0
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 3.5
Undead UnluckRated ★ 3.0
Rust-Eater BiscoRated ★ 3.5
The Most Heretical Last Boss Queen: From Villainess to SaviorRated ★ 3.5
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 3.5
ACCA: 13-Territory Inspection Dept RegardsRated ★ 5.0
Mushi-Shi: Next PassageRated ★ 5.0
Sugar Apple Fairy Tale Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
Gangsta.Rated ★ 5.0
The Millionaire Detective – Balance: UnlimitedRated ★ 3.5- I Am Nobody: The Showdown Between Yin & YangRated ★ 4.5
- Perfect MatchRated ★ 3.5

Eternal LoveRated ★ 4.0- The Princess RoyalRated ★ 5.0