Series
Ratings
19
Gravity Falls Season 2Rated ★ 4.5- Gravity Falls Season 1Rated ★ 3.5
Adventure TimeRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 3.5
Adventure TimeRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 3.5- Adventure TimeRated ★ 4.5
- Adventure TimeRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 3.5
Adventure TimeRated ★ 3.0
Rick and MortyRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 3.5- Travel With Dr. Trivia Season 2Rated ★ 4.0
- Travel with Dr. TriviaRated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
GhostRated ★ 4.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0