Series
Ratings
477- The Art of NegotiationRated ★ 4.0
- Travel With Dr. Trivia Season 2Rated ★ 4.0
Avengers Social ClubRated ★ 4.0- Nana Tour with SEVENTEENRated ★ 2.0

To My Lonely SisterRated ★ 2.5- The Dictionary of Useless Earth KnowledgeRated ★ 3.0
- Encyclopedia of Useless Facts on Unbelievable Human BeingsRated ★ 3.0
EncounterRated ★ 4.0
Diary of a ProsecutorRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 0.5- My Sibling's RomanceRated ★ 2.0
LiveRated ★ 3.5- AgencyRated ★ 3.0
- The MatchmakersRated ★ 3.0
Castaway DivaRated ★ 3.5- Not OthersRated ★ 3.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.0
The Smile Has Left Your EyesRated ★ 2.5- Love ScoutRated ★ 1.5
VincenzoRated ★ 3.5