Series
Ratings
26- First LoveRated ★ 4.0
- One Day OffRated ★ 4.5
- Wednesday Season 1Rated ★ 3.0
WandaVisionRated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 2.5
Bridgerton Season 2Rated ★ 2.0
BridgertonRated ★ 2.5- VoirRated ★ 3.5
HawkeyeRated ★ 2.0
SherlockRated ★ 2.5
SherlockRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.0
KingdomRated ★ 2.5
Kingdom Season 1Rated ★ 2.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.0