Series
Ratings
72
Master of StudyRated ★ 3.0- Heart Signal Season 2Rated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.5- SafeRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 4.5
LiveRated ★ 4.0- Ullabulla BluejjangRated ★ 4.0
Black KnightRated ★ 4.0
My Fair LadyRated ★ 3.5
BigRated ★ 3.5- Between Friendship and LoveRated ★ 5.0
May QueenRated ★ 4.0
Dating Agency: CyranoRated ★ 2.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.5
Cinderella and Four KnightsRated ★ 3.0
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 3.0
You're BeautifulRated ★ 3.0- 72 Seconds Season 1Rated ★ 5.0
My Love Eun DongRated ★ 3.0