Series
Ratings
102
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Tsurune: Kazemai High School Kyudo Club Season 1Rated ★ 4.5
Run with the WindRated ★ 5.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 4.5
Oh! My Boss! Koi wa Bessatsu deRated ★ 5.0
An Incurable Case of LoveRated ★ 5.0
Rich Man, Poor WomanRated ★ 4.5
Hotaru no HikariRated ★ 4.0
Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 5.0
The Way of the HousehusbandRated ★ 5.0
School BabysittersRated ★ 4.5
Suspicious PartnerRated ★ 5.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 5.0
Re: Life in a different world from zero Season 2Rated ★ 4.0
Food Wars!Rated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.5