Titles you rated
- The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 4.0
- InsatiableRated ★ 2.5
- Tattoo RedoRated ★ 3.5
- HappinessRated ★ 2.5
MotherRated ★ 3.5
The GreatRated ★ 3.0- QueenmakerRated ★ 3.0
- Sex Education Season 4Rated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 4.0- Never Have I Ever Season 4Rated ★ 3.5
- The Glory Part 2Rated ★ 3.5
AnnaRated ★ 4.0- Crash Course in RomanceRated ★ 3.0
- Next in FashionRated ★ 3.0
Reborn RichRated ★ 2.5- The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Blue PeriodRated ★ 4.0
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 3.0- Emily in ParisRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0