Series
Ratings
138
The Beauty InsideRated ★ 5.0- Sherlock UncoveredRated ★ 4.0
- Phantom SingerRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
The Good DoctorRated ★ 5.0- Will This Love Is a Checkmate?Rated ★ 5.0
Giant KillingRated ★ 5.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
My Love Story!!Rated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.0
Person of Interest Season 1Rated ★ 5.0
Person of Interest Season 2Rated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Truth of ZeroRated ★ 5.0
A Girl & Three SweetheartsRated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0
Drinking SoloRated ★ 5.0