Series
Ratings
117- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 3.0
- 극한84Rated ★ 3.0
- My Hero Academia FINAL SEASONRated ★ 4.5
- Can You Keep a Secret?Rated ★ 3.5
- SPY x FAMILY Season 3Rated ★ 4.0
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
- Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0- Monster: The Ed Gein StoryRated ★ 3.0
- Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 3.0
- As a Reincarnated Aristocrat, I'll Use My Appraisal Skill to Rise in the World Season 2Rated ★ 2.0
- My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 4.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5- My Hero Academia: VigilantesRated ★ 3.0
- Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
- The Devil's Plan 2Rated ★ 3.0
Demon Lord 2099Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5