Series
Ratings
66- EXchange Season 4Rated ★ 2.0
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
- The Price of ConfessionRated ★ 3.0
EXchange Season 2Rated ★ 4.5- The Interest of LoveRated ★ 2.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0- QueenmakerRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0- The WhirlwindRated ★ 3.0
Our Beloved SummerRated ★ 2.0
My MisterRated ★ 3.0- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
- EXchange Season 1Rated ★ 4.0
- 우리들의 발라드Rated ★ 2.0
- You and Everything ElseRated ★ 3.0
Big Little LiesRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
- AemaRated ★ 4.0
- Better Late Than Single Season 1Rated ★ 4.0
- Squid Game Season 3Rated ★ 4.0