Series
Ratings
288- The Glory Part 1Rated ★ 3.5
- BargainRated ★ 3.5
- Narco-SaintsRated ★ 3.0
Go Back CoupleRated ★ 3.5
Our BluesRated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
Joker GameRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.0
Our Beloved SummerRated ★ 3.5- All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.5
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 3.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0- The Silent SeaRated ★ 3.0
Tokyo RevengersRated ★ 2.0- Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Attack on Titan: Junior HighRated ★ 3.0
My Hero Academia Season 5Rated ★ 3.5
Kaguya-sama: Love Is War?Rated ★ 3.5