Series
Ratings
503- I'll Give You the UniverseRated ★ 3.5
- Dear XRated ★ 4.0
- In Your Brilliant SeasonRated ★ 4.5
- Wedding ImpossibleRated ★ 3.5
- Pump Up the Healthy LoveRated ★ 2.5
- Ms. Undercover BossRated ★ 4.5
- The Judge ReturnsRated ★ 4.0
- My DearestRated ★ 4.5
- Positively YoursRated ★ 3.5
- Spring FeverRated ★ 4.0
Lie After LieRated ★ 4.0- To My HarryRated ★ 3.5
Chicago TypewriterRated ★ 3.5- CasheroRated ★ 4.0

Hide and SeekRated ★ 3.0- Can You Translate This Love?Rated ★ 5.0
- No Next LifeRated ★ 3.5
- PossessedRated ★ 3.0
- The Golden SpoonRated ★ 4.0
- Love in ContractRated ★ 4.0