Series
Ratings
153- Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
The Worst of EvilRated ★ 4.0
TarotRated ★ 4.0
Master of NoneRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 3.5
SuitsRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.5
Princess JellyfishRated ★ 5.0- D.P. Season 2Rated ★ 3.5
- The Effect of a Finger Flick on a BreakupRated ★ 4.0
- The Glory Part 2Rated ★ 4.0
BroadchurchRated ★ 4.0
BroadchurchRated ★ 4.0- Physical: 100 Season 1Rated ★ 4.0
FleabagRated ★ 4.5
FleabagRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0