Series
Ratings
39- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
StrangerRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 4.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
Shopaholic LouisRated ★ 4.0- Bridal MaskRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Twenty AgainRated ★ 3.5
Squad 38Rated ★ 4.5
Yong PalRated ★ 3.5- Abnormal SummitRated ★ 4.5
- Blue TowerRated ★ 3.5
Warm and CozyRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.5
BigRated ★ 3.5