Series
Ratings
23- Black SummerRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Money Heist season 3Rated ★ 4.0
Money Heist season 2Rated ★ 3.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.5- Tong: MemoriesRated ★ 3.0
SpartacusRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.5- The Sound of Your HeartRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
God's QuizRated ★ 4.5
God's Quiz Season 2Rated ★ 5.0
God's QuizRated ★ 5.0
Planet EarthRated ★ 5.0
The Walking DeadRated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0- Dead SetRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0