Series
Ratings
29
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
DexterRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
DexterRated ★ 3.0
DexterRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
DexterRated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 3.0