Titles you rated
SherlockRated ★ 2.0
HannibalRated ★ 2.0
SherlockRated ★ 2.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 2.0
True DetectiveRated ★ 0.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 1.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 4.5
Dragon ZakuraRated ★ 1.0
True DetectiveRated ★ 1.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 1.0
Saving My Stupid YouthRated ★ 1.0
Orphan BlackRated ★ 1.0
Orphan BlackRated ★ 0.5
Sherlock Season 1Rated ★ 1.0
FringeRated ★ 0.5
My SunshineRated ★ 1.0
HannibalRated ★ 0.5
War of MoneyRated ★ 0.5