Series
Ratings
77
PoseidonRated ★ 3.0
He is BeautifulRated ★ 2.0
My Secret HotelRated ★ 5.0
Dating Agency: CyranoRated ★ 5.0
Prime Minister and IRated ★ 2.5
Scent of a WomanRated ★ 5.0
You Are All SurroundedRated ★ 4.0
All About My RomanceRated ★ 3.0
Fated to Love YouRated ★ 4.0
To the Beautiful YouRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 4.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 5.0
Brilliant LegacyRated ★ 3.0- Twenty Years OldRated ★ 4.0
The Princess's ManRated ★ 5.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 5.0
Lovers in PragueRated ★ 4.0
Women of the SunRated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
Plus Nine BoysRated ★ 5.0