Movies
Ratings
134
Jerry MaguireRated ★ 2.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 2.5
TitanicRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 3.5
The Secret Life of PetsRated ★ 2.5
HopeRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
Cast AwayRated ★ 4.5
The Boss BabyRated ★ 2.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Café SocietyRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 2.5- MicrohabitatRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
Our Little SisterRated ★ 3.5