Movies
Ratings
96
Nowhere to HideRated ★ 3.5
Total RecallRated ★ 1.5
MoneyballRated ★ 3.5
TRON: LegacyRated ★ 3.0
Blade IIRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.5
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 3.5
The Bourne LegacyRated ★ 3.0
Final DestinationRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.5
MaleficentRated ★ 2.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0