Series
Ratings
15
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 3.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 2.5- Knowledge Channel eRated ★ 5.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 2.5
Secret Love AffairRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
The RebelRated ★ 1.0
FingersmithRated ★ 2.0
SandglassRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.0