Movies
Ratings
117
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Red Cliff Part IIRated ★ 2.0
WantedRated ★ 4.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 3.0
Bleak NightRated ★ 4.0
The TransporterRated ★ 5.0
Rough CutRated ★ 3.0- National SecurityRated ★ 4.0
PietaRated ★ 1.0
In TimeRated ★ 3.0
I Am The KingRated ★ 2.0
Source CodeRated ★ 4.0
South BoundRated ★ 3.0
This Means WarRated ★ 3.0
Don't Cry, MommyRated ★ 2.0
HeartbeatRated ★ 3.0
A Company ManRated ★ 3.0