Series
Ratings
141
Anne of Green GablesRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Put Your Head on My ShoulderRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Personal TasteRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
A Love So BeautifulRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
My Amazing BoyfriendRated ★ 4.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 2.0- Dating AloneRated ★ 3.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 3.0
Kamisama KissRated ★ 4.0
Something About 1%Rated ★ 4.0- In Time With YouRated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.0