Series
Ratings
17
SEAL TeamRated ★ 5.0
SEAL TeamRated ★ 5.0
Money HeistRated ★ 4.0
Money Heist season 3Rated ★ 3.0
Money Heist season 2Rated ★ 5.0
Money Heist season 1Rated ★ 5.0
The King Dae JoyoungRated ★ 3.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0- You Are My DestinyRated ★ 3.0
Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 3.5
New HeartRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 3.5
JumongRated ★ 4.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 3.0
The Lost RoomRated ★ 4.5
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 4.0