Titles you rated
Brush Up LifeRated ★ 5.0- Hot SpotRated ★ 4.0
Hey Handsome!Rated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
Ghost in the Shell: Stand Alone ComplexRated ★ 4.0- AsuraRated ★ 4.0
- Tokyo SwindlersRated ★ 4.0
Hazbin Hotel Season 1Rated ★ 4.5
Ossan's LoveRated ★ 3.0
What Did You Eat Yesterday? 2020 SpecialRated ★ 3.5
The Naked DirectorRated ★ 3.5
What Did You Eat Yesterday?Rated ★ 4.0
Passion for PunchlinesRated ★ 5.0- Let's Get DivorcedRated ★ 4.5
Last Man: The Blind ProfilerRated ★ 3.0
PenguindrumRated ★ 4.5
Detective Conan: Zero's Tea TimeRated ★ 3.0
Yowamushi Pedal: Limit BreakRated ★ 4.0
Ooku Season 1Rated ★ 4.0
The 13 Lords of the ShogunRated ★ 5.0