Series
Ratings
14
Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
Legal High 2Rated ★ 3.5
Legal HighRated ★ 5.0
MisfitsRated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 5.0
Men on a MissionRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 4.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 5.0
DEATH NOTERated ★ 3.5