Titles you rated
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5- Our PresidentRated ★ 4.5
- PandoraRated ★ 4.0
xXx: Return of Xander CageRated ★ 3.5
The PrisonRated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
Forbidden QuestRated ★ 2.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0