Series
Ratings
58
Years and YearsRated ★ 5.0
TamiouRated ★ 0.5
Orange DaysRated ★ 3.5
Legal High SP 2Rated ★ 3.0
2 Broke GirlsRated ★ 3.5
Altered CarbonRated ★ 3.5
Designated SurvivorRated ★ 4.0- Potato Star 2013QR3Rated ★ 3.5
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 3.0
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 3.0
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 3.0
Heroes RebornRated ★ 2.0
HeroesRated ★ 3.0
HeroesRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 3.0
HeroesRated ★ 4.0
Under the DomeRated ★ 1.5
Under the DomeRated ★ 3.0
Under the DomeRated ★ 3.0
Tales of the BizarreRated ★ 3.0